PRADŽIA
ISTORIJA GAMYBA SENOSIOS EMALĖS GALERIJA KONTAKTAI
 
 
  

EMALĖS.LT – tęsia nepelnytai primirštą Lietuvoje iškabų ir reklamos objektų gamybos tradiciją. Iki antrojo pasaulinio karo Lietuvos Respublikoje visos valstybinės institucijos, mokymo įstaigos, draugijos, didžiosios draudimo bendrovės, maisto, alkoholio, alaus gamybos įmonės kabino emaliuotas savo reklamines ar informacines iškabas.

Šiandien emaliuota iškaba Lietuvoje – retenybė. Tik keletas jų žymi Vilniuje užsienio valstybių ambasadas. Emaliuota iškaba – raiškus solidumo ir prestižo ženklas, tarnaujantis ne vieną dešimtmetį.

Emaliuotos iškabos ilgaamžiškumo puikus pavyzdys – spalvota Kaišiadorių vyskupijos kurijos iškaba, tarnaujanti jau daugiau kaip 70 metų...

Mūsų gaminamos emaliuotos iškabos – ilgaamžės, atlaiko bet kokias oro sąlygas. Jų tvirtas paviršius nerūdyja, spalvos neblunka ir nesilupa. Investavę šiandien, Jūs neturėsite rūpesčių po 5, 10 ar 20 metų. Kitaip nei dabar paplitusios iškabos, emaliuotos tikrai nekels TOKIŲ rūpesčių...

Susisiekite su mumis. Savo akimis pamatytos, rankomis paliestos emaliuotos iškabos ar reklamos objektai tikrai padės Jums apsispręsti.